Pirmkursniek, meklē savu fakultāti un dodies uz Pirmsaristoteli!Sveiks, topošais biolog!
No 30.augusta. līdz 1. septembrim Bioloģijas fakultātes pirmsaristotelī Tev būs vienreizēja iespēja neformālā atmosfērā iepazīt gan savu fakultāti un jaunos kursabiedrus, gan vecāko kursu aktīvākos studentus. Kopīgi darbosimies, izklaidēsimies, atpūtīsimies, kā arī gatavosimies Aristotelim. Pasākuma laikā piedzīvosi aizraujošus notikumus nakts trasē, sarunas un smieklus pie ugunskura, neparastas stafetes, jūras vēju šalkšanu ausīs, kā arī daudz ko citu! Būs iespēja parunāties arī par biologu nākotnes iespējām un uzzināt par fakultātes tradīcijām un mītiem. Uz pasākuma norises vietu – Kolkas ragu, biologu iemīļoto prakses bāzi – aizvedīsim Tevi ar autobusu jautrā kompānijā.
Tā kā pavadīt “Nakti uz raga” kā pirmkursnieks varēsi tikai vienu reizi mūžā, noteikti nelaid garām šo iespēju – Tu nebūsi vīlies!
Vairāk informācijas meklē BF pašpārvaldes mājaslapā : facebook.com/lubiofak/

Čau, pirmkursniek!

Zinām, ka augstkolas gaitu uzsāksana var būt satraucošs notikums, jauni cilvēki, neredzēta vieta, galva pilna ar jautājumiem par un ap studiju procesu.

Tāpēc mēs, studentu pašpārvalde, vēlamies Tevi satikt jau iepriekš Pirmsaristotelī! Tiekamies 1. septembrī BVEF iekšpagalmiņā un iepazīstināsim ar Tavām turpmākajām jaunajām mājām un kursa biedriem, pastāstīsim par tradīcijām, pasākumiem un superīgi pavadīsim pēdējo vasaras dienu.

Vakarā dosimies kopīgajā gājienā uz Doma Laukumu un tad jau turpināsim griezt ballīti lielajā Aristotelī!

Vairāk informācijas, tuvojoties mācību gada sākumam, meklē mūsu sociālajos tīklos:
facebook.com/LUBVEFSP
www.bvef.lv
www.bvef.lu.lv

Mēs Tevi ļoti gaidīsim!


Sveiks, pirmkursniek!

Vēlies lauzt stereotipu, ka datoriķi ir pieauguši pie sava datorkrēsla, un pavadīt savas pēdējās brīvās dienas pirms studiju sākšanās interesanti un labā kompānijā? Ja jā, tad piedalies visaizraujošākajā un visneaizmirstamākajā pirmkursnieku pasākumā “Sējiens 2019”, kurš šogad norisināsies no 30. augusta līdz 1. septembrim.

Sējiens ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas Universitātes Datorikas fakultāte pasākumiem, un LU DF Studentu pašpārvalde parūpēsies, lai Tu un Tavi topošie kursa biedri iepazītos un sadraudzētos neformālā gaisotnē, pakustētos un padomātu dažādās interesantās aktivitātēs, uzzinātu svarīgāko, kas sagaida universitātes dzīvē, un, protams, neaizmirstami pavadītu pēdejo vasaras nogali!

Neaizmirstiet arī to, ka datoriķi, tieši tāpat kā pingvīni, vairs vieni šajā pasaulē nevar izdzīvot, tāpēc ir jāturās visiem kopā un nedrīkst ļaut nevienam noklīst no bara!

Piektdienā, 30. augustā, tiksimies Latvijas Universitātes galvenajā ēkā (Raiņa bulvāris 19), lai iepazītu gan universitātes telpas, gan arī savus jaunos kursabiedrus, iesaistoties dažādos interesantos piedzīvojumos. Vēlāk kopīgi dosimies ārpus Rīgas, kur uzturēsimies līdz pat pasākuma beigām un trenēsim gan prātu, gan ķermeni un pat dosimies nakts trasē, lai kļūtu par īstiem studentiem. 1. septembrī brauksim atpakaļ uz Rīgu, lai sagatavotos Latvijas Universitātes studentu svētkiem “Aristotelis” un parādītu pārējām fakultātēm, cik DF ir saliedēta un skaļa fakultāte!

UZMANĪBU!!! Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!!!

Lai pieteiktos Sējienam, NEAIZMIRSTI aizpildīt pieteikšanās anketu šeit: https://sejiens.datoriki.lv/

Mīļš paldies mūsu draugiem Accenture Latvia, kas rūpējas par šīs tradīcijas saglabāšanu!

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana,
filmēšana, audio ierakstu veikšana.

Vairāk info meklē: datoriki.lv, fb.com/ludfsp un @LUDFSP
Jautājumi? Raksti uz  sejiens@datoriki.lvJa fizmatu var raksturot ar vienu vārdu, tas būtu “mīlestība”. Trīs vārdi – “mīlestība pret darbu”. Pieci vārdi – “mīlestība pret sevišķi smagu darbu”. Neuztraucies, pirmziemniek, tavas kaisles tiks apmierinātas ar uzviju tradīcijām un leģendām apvītajā Baldonē, kas, kā jau katru gadu, norisināsies no 30. augustam līdz 1. septembrim iepriekš neizpaustā lokācijā.
Ja nopietnāk, fizmata īstā un vienīgā mīlestība tomēr būs zinātne, vai tas būtu matemātikas valdzinājums, fizikas skaistums vai optometrijas estētiskums. Un tieši šeit tu, pirmkursniek, satiksi daudzus jo daudzus savus domubiedrus, tai starpā arī savus topošos kursabiedrus.

Fizmatiem Latviju, Latvijai fizmatus!

Papildus informāciju meklēt:
Instagram: @FMOFSP
Facebook: @fizmati
Mājaslapa: fizmati.lv
Epasts: info@fizmati.lv vai īpaši sāpīgos jautājumos vari rakstīt FMOF SP vadītājai: guna.brenda.pogule@fizmati.lvĢZZF_SP

Sveiciens, topošais ģeogrāf! Vēlamies sveikt Tevi, jo tagad Tu esi spēris pirmo soli uz  pārmaiņām, lai jau rudenī kļūtu par vienu no Ģeogrāfu Mafijas biedriem.

Iespējams, ka Tevi jau tagad moka uztraukums un reizē arī ziņkārība par jaunajām studiju gaitām, taču Ģeogrāfu Mafijas Studentu padome ir parūpējusies, lai pirms lielā Aristoteļa Tu tiktu iepazīstināts ar saviem jaunajiem studiju biedriem, uzzinātu visu sev tīkamo par fakultāti, studiju gaitām, tradīcijām, pasniedzējiem un, protams, kopā ar vecākajiem kursa studentiem iemācītos ģeogrāfu himnu un ierastos saukļus. Tev ir iespēja to visu uzzināt, tāpēc aicinām tieši Tevi, pirmīt,  24. augustu un 25. augustu pavadīt kopīgā iepazīšanās pasākumā “Pirmsaristotelī”! Kā ierasti pasākums norisināsies vietā, kuru ģeogrāfi sauc par mājām un ģeogrāfu templi – Lodes muižā.

Pasākums ir BEZ MAKSAS, tomēr jāņem līdzi savs ēdiens un dzēriens tā, lai pietiktu divām dienām. Trauki un galda piederumi ēšanai un dzeršanai, guļammaiss arī būtu ieteicami!

Neskaidrību un jautājumu gadījumos droši raksti uz info@geografumafija.lv un Facebook.com


Hei, topošais humanitārais!

Pirms lēkt iekšā elpu aizraujošajā studenta dzīvē, aicinām Tevi iepazīt topošos studiju un kursa biedrus, kā arī vietu, ko drīz vien jau varēsi saukt par sev tuvu un pazīstamu.
HZF pirms-Aristotelis – AUDEKLS – tā ir neatņemama iespēja izlīst no savas komforta zonas un iejusties jaunajā vidē.

Mēs, jau pieredzējuši studenti, zinām, ka, uzsākot savas studiju gaitas, ir daudz un dažādi jautājumi, neskaidrības un pāri visam – liels uztraukums par gaidāmo studiju laiku. Tāpēc mēs esam sagatavojuši dažnedažādas aktivitātes un jautrus uzdevumus tieši priekš Tevis, lai Tu varētu iepazīt savas topošās otrās mājas, Humanitāro zinātņu fakultāti, un kursa un studiju biedrus, kuri var kļūt par Taviem labākajiem draugiem un palīgiem cīņā ar gramatikas monstriem un literatūras dieviem.
Gaidīsim Tevi 31. augustā Humanitāro zinātņu fakultātē Visvalža ielā 4a. Lai padarītu šo dienu neaizmirstamu, paķer līdzi labu garastāvokli un savu humanitārā dvēseli!

Nelaid aiz auss elektroniskā pasta baložus savā “luis” profilā kā arī seko līdzi aktualitātēm mūsu sociālajos kontos:

Facebook – humanitarie

Instagram - @humanitaarie

Twitter – @humanitaarie,


Topošajiem juristiem Pirmsaristotelis ir laiks, kad iepazīt jaunos studiju biedrus un dažu nākamo gadu mājvietu, jo, studējot tieši Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātē, nešaubīgi ir unikāla iespēja izjust izvēlētās jurista profesijas šarmanto dabu. Neilgi pirms Aristoteļa svētkiem -sestdien, 31.augustā – jaunie juristi Juridiskās fakultātes studentu pašpārvaldes pavadībā iepazīsies ar fakultātes telpām, vēsturi, studiju vidi un studenta dzīvi. Tur aizraujoši uzdevumi un neparasti pārbaudījumi sniegs iespēju pirmoreiz iepazīt savus turpmākos studiju biedrus. Protams, caur dažādajām aktivitātēm jaunie juristi varēs rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par gaidāmajām studijām. Neizpaliks arī Juridiskās fakultātes tradīcija – soļošana cauri Rīgas centram un juridiskajām profesijām nozīmīgāko ēku un iestāžu sveikšana ceļā uz Doma laukumu. Tāpat neiztrūks arī pamatatziņu apgūšana, proti, jau no Pirmsaristoteļa svētkiem bez šaubām ikvienam atmiņā paliek visiem labi zināmais sauklis: „Viens likums, viena taisnība visiem!”, kā jau kārtīgam topošajam juristam pieklājas.

Gaidīsim visus Alma Mater Raiņa bulvārī 19 foajē sestdien, 31.augustā, plkst. 14.00!


ĶF_SP

Ik viens no mums ir bijis pirmkursnieks un izjutis to baiļu un nedrošības sajūtu studijas uzsākot. Kā tagad būs un kā lai sadraudzējās ar kursabiedriem? Ja arī Tevi satrauc šie jautājumi, noteikti piesakies Lodei, jo atrunas: “Ko es tur viens darīšu, es tak nevienu nepazīstu!” Lodē nestrādā. Ātri vien iepazīsies ar pārējiem, kā arī aktivitātes būs nodrošinātas visā Lodē pavadītajā laikā! Līdz šim, iepriekšējo gadu pirmkursnieki, kas Lodē ir piedalījušies ir ļoti pateicīgi un priecīgi, ka nepalika mājās, jo neērti pēc tam jutās tie jaunie studenti, kuri nebija atbraukuši uz Lodi.

Lode dažos vārdos ir super, foršs piedzīvojums, kurš Tev palīdzēs iepazīt jaunos kursabiedrus, noskaidrot kas ir studentu pašpārvalde un ko tā ēd, kā arī vienkārši lieliski pavadīt laiku pirms studiju uzsākšanas. Piesakies, aizbrauc un Tu nenožēlosi!

​Šogad “Lode 2019″ norisināsies 30. augusts – 1. septembrī. Vairāk info pirmkursnieku epastos


Hei, topošais kolēģi vai pirmkursniek!

Mums ir tas prieks Tevi apsveikt ar medicīnas studiju uzsākšanu! Šis ir jauns sākums, kaut kam ļoti lielam un nozīmīgam, viegli nebūs, bet tas ir tā vērts! Tici mums!
Lai nedaudz atvieglotu medicīnas studiju pašu sākumu, mēs – MF SP – organizējam pasākumu – pirmsaristotelis! Kas norisināsies 1. Septembrī, ZAC (Zinātņu māja) plkst.12:00 – telpas tiks precizētas.

Pirmsaristotelī Tev tiks dota lieliska iespēja uzzināt:

1. Kas nepieciešams uzsākot medicīnas studijas;
2. Kādi priekšmeti būs pirmajā semestrī;
3. Atbildēsim uz visiem Tev interesējošiem jautājumiem;
4. Neliela esošo zināšanu pārbaude.

Saliedēšanās pasākumi notiks pa grupiņām, lai labāk vari iepazīt savus jaunos studiju biedrus neformālā gaisotnē.
Līdzi ņem balto ārsta halātu, marles, medicīniskos cimdus un dažādu citu medicīnisko atribūtiku, kuru izmantosim gājiena laikā!

Jautājumu gadījumā raksti uz lumfsp@gmail.com


Norises vieta – Imantas 7.līnija – 1.
Laiks – 31. augusta plkst. 15:00
PPMF Studentu pašpārvalde saka, ka būs jautra un aizraujoša iepazīšanās ar topošajiem, esošajiem kursa biedriem, un ar nākamo studiju vietu. Kā arī neatņemama sastāvdaļa ir PPMF saukļa veidošana, iepazīšana un mācīšanās gluži tāpat kā studentu himna!
Tomēr arī bez nopietnās vakara daļas neiztikt, kas sāksies vienuviet, bet turpināsies cituviet! Varbūt šeit satiksi savu labāko studiju draugu, bez kura neiedomāsies nākamos studiju gadus!
Būs SUPERĪGI, mēs gaidām TEVI!
PPMF Studentu pašpārvalde
E-pasts – pedpsihmaksp@gmail.com
Mājaslapa: facebook.com/PedPsihMak
Tviteris: @PedPsihMak


Kad? 31. augustā.
Cikos? Plkst. 15.00.
Kur? LU SZF (Lauvas iela 4) foajē.
Šī ir diena, kad visudiženā Maskačka iesvēta jaunās miesas. Ar aizraujošiem uzdevumiem, kurus tev būs sagatavojuši dzeltenās armijas veterāni, iepazīsi savus jaunos studiju biedrus un gūsi neaizmirstamas atmiņas! Pienācis laiks pierādīt, ka esi gatavs/a būt daļa no dzeltenās armijas un Aristotelī aizstāvēt LU SZF ar godu! Izlien no savas alas un ierodies LU SZF Pirmsaristoteļa pasākumā!
Ar mīlestību,
Tava SZF SP
Vairāk informācijas meklē SZF Studējošo pašpārvaldes sociālajos tīklos:

https://www.facebook.com/szfsp/

https://www.instagram.com/szf_sp/


tf

Informācija sekos.

36921191411_bce54b1f30_o

VFF biedri aicina Jūs iepazīties un iesildīties studijām VFF pirmsaristoteļa pasākumā “IEKURS”.

Jūs sagaida: rūdīti VFF biedri, iesvētību brīnums, nakts trase, plezīrs pie dabas, sentimentālas sarunas pie ugunskura smeldzīgas mūzikas pavadījumā, pārdomas gan par VFF studenta akadēmisko dzīvi, gan par ikdienas norisēm, kā arī kopīga iekuršanās daudzos citos jestruma un derīguma pārpilnos mirkļos.

Viena pagale nedeg!

Pasākums norisināsies no 29. līdz 31. augustam Ropažu novada viesu mājā “Sauleskalns”. Turp un atpakaļ tiks nodrošināts kopējais transports.

Sīkāka informācija par izbraukšanas laiku / programmu vēl sekos.
Pieteikuma anketa: https://forms.gle/EQrNXg2n84TFV5Fe9

Seko facebook lapai - @VFF.SP

Ja radušās kādas neskaidrības, jautājumi, vēlme kaut ko uzzināt sīkāk, droši raksti uz vff.sp.lu@gmail.com!