Pirmkursniek, meklē savu fakultāti un dodies uz Pirmsaristoteli!Sveiks, topošais biolog!
No 31.augusta. līdz 2. septembrim Bioloģijas fakultātes pirmsaristotelī jeb “Naktī uz raga” Tev būs vienreizēja iespēja neformālā atmosfērā iepazīt gan savu fakultāti un jaunos kursabiedrus, gan vecāko kursu aktīvākos studentus. Kopīgi darbosimies, izklaidēsimies, atpūtīsimies, kā arī gatavosimies Aristotelim. Pasākuma laikā piedzīvosi aizraujošus notikumus nakts trasē, sarunas un smieklus pie ugunskura, neparastas stafetes, jūras vēju šalkšanu ausīs, kā arī daudz ko citu! Būs iespēja parunāties arī par biologu nākotnes iespējām un uzzināt par fakultātes tradīcijām un mītiem. Uz pasākuma norises vietu – Kolkas ragu, biologu iemīļoto prakses bāzi – aizvedīsim Tevi ar autobusu jautrā kompānijā.
Tā kā pavadīt “Nakti uz raga” kā pirmkursnieks varēsi tikai vienu reizi mūžā, noteikti nelaid garām šo iespēju – Tu nebūsi vīlies!
Vairāk informācijas meklē BF pašpārvaldes mājaslapā : facebook.com/lubiofak/

Hei, pirmkursniek!

Mēs zinām, ka šī gada septembri gaidi ar lielu nepacietību, taču doma par pilnīgi jaunu vidi, jauniem cilvēkiem un studijām noteikti liek tavai sirsniņai ietrīsēties. Neuztraucies!
Atnāc uz Pirmsaristoteli un noteikti to nenožēlosi:
• Iepazīsi fakultāti (iegaumēsi īsāko ceļu uz ēdnīcu);
• Satiksi jaunos kursabiedrus (būs jau kāds, ar ko kopā sēdēt pirmajās lekcijās);
• Varēsi uzdot jautājumus vecāko kursu studentiem (jebko, kas pa vasaru sakrājies uz sirds);
• Labi pavadīt laiku (mēs būsim pacentušies un izdomājuši, kā jūs izklaidēt)
• Vakarā, protams, kopīgi dosimies uz Doma laukumu un lielo Aristoteli!

Gaidīsim Tevi 2.septembrī LU BVEF fakultātes (Aspazijas bulvāris 5) iekšpagalmā.
Skan forši, vai ne?
Vairāk informācijas, tuvojoties mācību gada sākumam, meklē mūsu sociālajos tīklos:
facebook.com/LUBVEFSP
www.bvef.lv
www.bvef.lu.lv

Mēs Tevi ļoti gaidīsim!


Čau, pirmkursniek!

Vēlies lauzt stereotipu, ka datoriķi ir pieauguši pie sava datorkrēsla, un pavadīt interesanti un labā kompānijā savas pēdējās brīvās dienas pirms studiju sākšanās? Ja jā, tad piedalies visaizraujošākajā un visneaizmirstamākajā pirmkursnieku pasākumā “Sējiens 2018”, kurš šogad norisināsies no 31. augusta līdz 2. septembrim.

Sējiens ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes pasākumiem, un LU DF Studentu pašpārvalde parūpēsies, lai Tu un Tavi topošie kursa biedri iepazītos un sadraudzētos neformālā gaisotnē, pakustētos un padomātu dažādās interesantās aktivitātēs, uzzinātu svarīgāko, kas sagaida universitātes dzīvē, un, protams, neaizmirstami pavadītu pēdejo vasaras nogali!

Piektdienā, 31. augustā, tiksimies Latvijas Universitātes galvenajā ēkā (Raiņa bulvāris 19), lai iepazītu gan universitātes telpas, gan arī savus jaunos kursabiedrus, iesaistoties dažādos interesantos piedzīvojumos. Vēlāk kopīgi dosimies ārpus Rīgas, kur uzturēsimies līdz pat pasākuma beigām un trenēsim gan prātu, gan ķermeni un pat dosimies nakts trasē, lai kļūtu par īstiem studentiem. 2. septembrī brauksim atpakaļ uz Rīgu, lai sagatavotos Latvijas Universitātes studentu svētkiem “Aristotelis” un parādītu pārējām fakultātēm, cik DF ir saliedēta un skaļa fakultāte!

UZMANĪBU!!! Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!!!

Lai pieteiktos Sējienam, NEAIZMIRSTI aizpildīt pieteikšanās anketu: sejiens.datoriki.lv

Vairāk info meklē: datoriki.lv, fb.com/ludfsp un @LUDFSP
Jautājumi? Raksti uz  sejiens@datoriki.lv
Ja fizmatu var raksturot ar vienu vārdu, tas būtu “mīlestība”. Trīs vārdi – “mīlestība pret darbu”. Pieci vārdi – “mīlestība pret sevišķi smagu darbu”. Neuztraucies, pirmziemniek, tavas kaisles tiks apmierinātas ar uzviju tradīcijām un leģendām apvītajā Baldonē, kas, kā jau katru gadu, norisināsies no 31. augustam līdz 2. septembrim iepriekš neizpaustā lokācijā.
Ja nopietnāk, fizmata īstā un vienīgā mīlestība tomēr būs zinātne, vai tas būtu matemātikas valdzinājums, fizikas skaistums vai optometrijas estētiskums. Un tieši šeit tu, pirmkursniek, satiksi daudzus jo daudzus savus domabiedrus, tai starpā arī savus topošos kursabiedrus.

Fizmatiem Latviju, Latvijai fizmatus!

Papildus informāciju meklēt:
Instagram: @FMOFSP
Facebook: @fizmati
Mājaslapa: fizmati.lv
Epasts: info@fizmati.lv vai īpaši sāpīgos jautājumos vari rakstīt FMOF SP vadītājai:
laura.orlina@fizmati.lvĢZZF_SP

Sveiciens, topošais ģeogrāf! Vēlamies sveikt Tevi, jo tagad Tu esi spēris pirmo soli uz  pārmaiņām, lai jau rudenī kļūtu par vienu no Ģeogrāfu Mafijas biedriem.

Iespējams, ka Tevi jau tagad moka uztraukums un reizē arī ziņkārība par jaunajām studiju gaitām, taču Ģeogrāfu Mafijas Studentu padome ir parūpējusies, lai pirms lielā Aristoteļa Tu tiktu iepazīstināts ar saviem jaunajiem studiju biedriem, uzzinātu visu sev tīkamo par fakultāti, studiju gaitām, tradīcijām, pasniedzējiem un, protams, kopā ar vecākajiem kursa studentiem iemācītos ģeogrāfu himnu un ierastos saukļus. Tev ir iespēja to visu uzzināt, tāpēc aicinām tieši Tevi, pirmīt,  30. augustu un 31. augustu pavadīt kopīgā iepazīšanās pasākumā “Pirmsaristotelī”! Kā ierasti pasākums norisināsies vietā, kuru ģeogrāfi sauc par mājām un ģeogrāfu templi – Lodes muižā.

Tiekamies 30.augustā plkst. 9:00 LU Dabaszinātņu Akadēmiskajā centrā (DAC), Jelgavas ielā 1, kur sagaidīsim autobusu, kurš visu kuplo, jauno ģeotautiešu saimi nogādās mūsu templī.

Pasākums ir BEZ MAKSAS, tomēr jāņem līdzi savs ēdiens un dzēriens tā, lai pietiktu divām dienām. Trauki un galda piederumi ēšanai un dzeršanai, guļammaiss arī būtu ieteicami!
Ja 30. augustā, plkst. 9:00, ieradīsies fakultātē un piedalīsies Pirmsaristotelī, tad OBLIGĀTI reģistrējies, aizpildot anketu, ko vari atrast geografumafija.lv vai mūsu facebook mājas lapā! Dalībnieku skaits ir ierobežots! Kā teikt – kas pirmais aizpilda anketu, tas pirmais tiek pie zondes!

Neskaidrību un jautājumu gadījumos droši raksti uz info@geografumafija.lv un Facebook.com

Ja esi aizpildījis anketu, bet tomēr uz Pirmsaristoteli nevari ierasties, tad noteikti paziņo to mums, rakstot uz info@geografumafija.lv !

 


Hei, topošais humanitārais!

Pirms lēkt iekšā elpu aizraujošajā studenta dzīvē, aicinām Tevi iepazīt topošos studiju un kursa biedrus, kā arī vietu, ko drīz vien jau varēsi saukt par sev tuvu un pazīstamu.
HZF pirms-Aristotelis – AUDEKLS – tā ir neatņemama iespēja izlīst no savas komforta zonas un iejusties jaunajā vidē.

Mēs, jau pieredzējuši studenti, zinām, ka, uzsākot savas studiju gaitas, ir daudz un dažādi jautājumi, neskaidrības un pāri visam – liels uztraukums par gaidāmo studiju laiku. Tāpēc mēs esam sagatavojuši dažnedažādas aktivitātes un jautrus uzdevumus tieši priekš Tevis, lai Tu varētu iepazīt savas topošās otrās mājas, Humanitāro zinātņu fakultāti, un kursa un studiju biedrus, kuri var kļūt par Taviem labākajiem draugiem un palīgiem cīņā ar gramatikas monstriem un literatūras dieviem.
Gaidīsim Tevi 1. septembrī, plkst. 14.30, Humanitāro zinātņu fakultātē Visvalža ielā 4a. Lai padarītu šo dienu neaizmirstamu, paķer līdzi labu garastāvokli un savu humanitārā dvēseli! Lūgums atzīmēties arī facebook, ka noteikti nāksi: https://www.facebook.com/events/1633451543449920/

Nelaid aiz auss elektroniskā pasta baložus savā “luis” profilā kā arī seko līdzi aktualitātēm mūsu sociālajos kontos:

Facebook – humanitarie

Instagram - @humanitaarie

Twitter – @humanitaarie,

 


Topošajiem juristiem Pirmsaristotelis ir laiks, kad iepazīt jaunos studiju biedrus un dažu nākamo gadu mājvietu, jo, studējot tieši Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātē, nešaubīgi ir unikāla iespēja izjust izvēlētās jurista profesijas šarmanto dabu. Neilgi pirms Aristoteļa svētkiem -svētdien, 3.septembrī- jaunie juristi Juridiskās fakultātes studentu pašpārvaldes pavadībā iepazīsies ar fakultātes telpām, vēsturi, studiju vidi un studenta dzīvi. Tur aizraujoši uzdevumi un neparasti pārbaudījumi sniegs iespēju pirmoreiz iepazīt savus turpmākos studiju biedrus. Protams, caur dažādajām aktivitātēm jaunie juristi varēs rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par gaidāmajām studijām. Neizpaliks arī Juridiskās fakultātes tradīcija – soļošana cauri Rīgas centram un juridiskajām profesijām nozīmīgāko ēku un iestāžu sveikšana ceļā uz Doma laukumu. Tāpat neiztrūks arī pamatatziņu apgūšana, proti, jau no Pirmsaristoteļa svētkiem bez šaubām ikvienam atmiņā paliek visiem labi zināmais sauklis: „Viens likums, viena taisnība visiem!”, kā jau kārtīgam topošajam juristam pieklājas.

Gaidīsim visus Alma Mater Raiņa bulvārī 19 foajē svētdien, 2.septembrī, plkst. 13.00!

Sīkāka informācijawww.jfsp.lu.lv


ĶF_SP

Ik viens no mums ir bijis pirmkursnieks un izjutis to baiļu un nedrošības sajūtu studijas uzsākot. Kā tagad būs un kā lai sadraudzējās ar kursabiedriem? Ja arī Tevi satrauc šie jautājumi, noteikti piesakies Lodei, jo atrunas: “Ko es tur viens darīšu, es tak nevienu nepazīstu!” Lodē nestrādā. Ātri vien iepazīsies ar pārējiem, kā arī aktivitātes būs nodrošinātas visā Lodē pavadītajā laikā! Līdz šim, iepriekšējo gadu pirmkursnieki, kas Lodē ir piedalījušies ir ļoti pateicīgi un priecīgi, ka nepalika mājās, jo neērti pēc tam jutās tie jaunie studenti, kuri nebija atbraukuši uz Lodi.

Lode dažos vārdos ir super, foršs piedzīvojums, kurš Tev palīdzēs iepazīt jaunos kursabiedrus, noskaidrot kas ir studentu pašpārvalde un ko tā ēd, kā arī vienkārši lieliski pavadīt laiku pirms studiju uzsākšanas. Piesakies, aizbrauc un Tu nenožēlosi!

​Šogad “Lode 2018″ norisināsies 31. augusts – 2. septembrī. Vairāk info: https://lode2018.confetti.events/​ un pirmkursnieku epastos


Hei, topošais kolēģi vai pirmkursniek!

Mums ir tas prieks Tevi apsveikt ar medicīnas studiju uzsākšanu! Šis ir jauns sākums, kaut kam ļoti lielam un nozīmīgam, viegli nebūs, bet tas ir tā vērts! Tici mums!
Lai nedaudz atvieglotu medicīnas studiju pašu sākumu, mēs – MF SP – organizējam pasākumu – pirmsaristotelis! Kas norisināsies 2. Septembrī, DAC (Dabas zinātņu akadēmiskais centrs) plkst.12:00 pirmajā stāvā.
Laiks tiks precizēts.

Pirmsaristotelī Tev tiks dota lieliska iespēja uzzināt:

1. Kas nepieciešams uzsākot medicīnas studijas;
2. Kādi priekšmeti būs pirmajā semestrī;
3. Atbildēsim uz visiem Tev interesējošiem jautājumiem;
4. Neliela esošo zināšanu pārbaude.

Saliedēšanās pasākumi notiks pa grupiņām, lai labāk vari iepazīt savus jaunos studiju biedrus neformālā gaisotnē.
Līdzi ņem balto ārsta halātu, marles, medicīniskos cimdus un dažādu citu medicīnisko atribūtiku, kuru izmantosim gājiena laikā!

Jautājumu gadījumā raksti uz lumfsp@gmail.com


Sveiks, pirmkursniek!

Lai veiksmīgi iesāktu studijas PPMF, Tavi jaunie studiju biedri un Tava Studentu pašpārvalde gaidīs Tevi Pirmsaristotelī!

Kad? 1. septembrī
Kur? “Imantas 7. līnija 1″ plkst. 14.00.
Kāpēc? Neformālā gaisotnē varēsi iepazīties ar saviem studiju biedriem, rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par studijām un studiju dzīvi, dažādās aktivitātēs jautri pavadīt laiku kopā.

E-pasts – pedpsihmaksp@gmail.com
Mājaslapa: facebook.com/PedPsihMak
Tviteris: @PedPsihMak


Sveiks, topošais SZF student!

LU Sociālo zinātņu fakultātes “Pirmsaristotelis” – jauno SZFiešu svētki visas diennakts garumā. Sengrieķu filozofu Aristoteli šajā dienā Tu vēl nesatiksi, taču kursabiedrus, studiju biedrus un fakultātes dekānu noteikti iepazīsi. Iesi, skriesi, domāsi, darīsi, runāsi, smiesi – Tevi sagaida dažādas aktivitātes un gatavošanās Aristotelim, lai kopā pierādītu visiem, ka SZF dzeltenie ir visforšākie. Jaunajiem studentiem iesakām rezervēt visu vakaru, jo pēc pasākuma mums noteikti negribēsies šķirties, bet kopīgi doties piedzīvojumā! Tiekamies 1. septembrī Sociālo zinātņu fakultātes telpās (Lauvas ielā 4)! No plkst. 15.30 SZF foajē notiks pulcēšanās un dalībnieku reģistrācija, sākums plkst. 16.00 J. Berlina auditorijā 1. stāvā.

Ar mīlestību,

Tava SZF SP.

Vairāk informācijas meklē SZF Studējošo pašpārvaldes sociālajos tīklos:

https://www.facebook.com/szfsp/

https://www.instagram.com/szf_sp/

vai raksti mums

szfsp@lu.lv


tf

LU Teoloģijas fakultātes studentu pašpārvalde mīļi aicina jaunos studentus uz jauku pasēdēšanu, kurā būs iespējams uzzināt par dzīvi šajā fakultātē, izprašņāt vecāko kursu studentus, iepazīt telpas, lai pirmajā studiju dienā jau justos kā mājās.
Tiekamies 2.septembrī plkst.17:00 Dekanāta zālē (161).

36921191411_bce54b1f30_o

Visi topošie Vēstures un filozofijas fakultātes pirmā kursa studenti tiek kvēli aicināti iepazīties un iesildīties studijām VFF pirmsaristoteļa pasākumā “IEKURS”.

Veselu trīs dienu garumā jūs varēsiet nodoties aktīvo izklaižu, čaklo izdarību un arī jau augošās ziņkārības virpulim. Tiek garantēta ne tikai prieka uzplaukumi un kolektīva gandarījuma sajūta, bet arī priekšlaicīga uzziņu iegūšana par topošā studenta ikdienas dzīvi ne vien akadēmiskajā sfērā un fakultātes ietvaros, bet arī studentu pašpārvaldē, Latvijas Universitātē, un ikdienišķajos jautājumos ārpus tās

Tomēr pats nozīmīgākais – vaigā izjust vēsturnieku un filozofu saimes tikšanos gan precizējoši nopietnās apspriedēs, gan nenopietnu asprātību kalšanā. Pie ugunskura kavēties nostaļģiskās atmiņās ar vecajiem fakultātes biedriem. Maltīšu brīžos apspriesties ar vecāko kursu jauniešiem, kā arī veldzējošajā dabas apkārtnē iepazīt pārējos pirmkursniekus, ar kuriem veidosiet kopīgās atmiņas turpmāko gadu garumā. Jūs sagaida pārsteidzošā, turklāt noslēpumainā nakts trase meža ielokā, brīnumainas ēdienreizes, neatkārtojama kompānija un pirmās dēkas studentu kārtā.

Konkrēta norsises vieta un laiks vēl tik precizēti. Seko facebook lapai - @VFF.SP

Ja radušās kādas neskaidrības, jautājumi, vēlme kaut ko uzzināt sīkāk, droši raksti uz vff.sp.lu@gmail.com!