Pirmkursniek, meklē savu fakultāti un dodies uz Pirmsaristoteli!Sveiks, topošais biolog!
No 2. līdz 4. septembrim Bioloģijas fakultātes pirmsaristotelī jeb “Naktī uz raga” Tev būs vienreizēja iespēja neformālā atmosfērā iepazīt gan savu fakultāti un jaunos kursabiedrus, gan vecāko kursu aktīvākos studentus. Kopīgi darbosimies, izklaidēsimies, atpūtīsimies, kā arī gatavosimies Aristotelim. Pasākuma laikā piedzīvosi aizraujošus notikumus nakts trasē, sarunas un smieklus pie ugunskura, neparastas stafetes, jūras vēju šalkšanu ausīs, kā arī daudz ko citu! Būs iespēja parunāties arī par biologu nākotnes iespējām un uzzināt par fakultātes tradīcijām un mītiem. Uz pasākuma norises vietu – Kolkas ragu, biologu iemīļoto prakses bāzi – aizvedīsim Tevi ar autobusu jautrā kompānijā.
Tā kā pavadīt “Nakti uz raga” kā pirmkursnieks varēsi tikai vienu reizi mūžā, noteikti nelaid garām šo iespēju – Tu nebūsi vīlies!
Vairāk informācijas meklē BF pašpārvaldes mājaslapā : biofak.lu.lv


Sveiks, pirmkursniek!
Vai esi gatavs savam pirmajam neaizmirstamajam piedzīvojumam Datorikas fakultātē? Sējiens 2016 tuvojas straujiem soļiem un tev tur noteikti ir jābūt! Jautāsi, kas ir Sējiens? Sējiens ir superinteresants, fantastiski jautrs un pieredzi bagātinošs pasākums, kurā tu noteikti gūsi atmiņas, kas sildīs tavu sirdi, atceroties studenta dzīvi!
Šogad Sējiens norisināsies no 2. līdz 4. septembrim un šajās trīs dienās tu paspēsi iepazīt savus jaunos kursabiedrus, iegūt jaunus draugus, satikt pasniedzējus neformālā gaisotnē un izpētīt ēku, kurā turpmāk notiks lekcijas, kā arī uzrunāt vecāko kursu studentus, uzzināt gan datoriķu leģendas, gan knifus, kā efektīvi studēt un pielabināties Sesijas dieviem, kā arī daudz ko citu!
Vairāk info meklē: datoriki.lv


Klāt ir liels pārmaiņu laiks Tavā dzīvē, un neizbēgami, ka neliels uztraukums arī rodas vien iedomājoties par visu, kas sagaida Tevi jau pavisam drīz! Tāpēc mēs gaidīsim Tevi Ekonomikas un vadības fakultātes Pirmsaristotelī,lai kliedētu visas bažas! Varēsi iepazīt fakultāti, satikt jaunos kursa biedrus, uzdot dažādus jautājumus vecāko kursu studentiem, un, protams, labi pavadītu laiku! Pirmsaristotelis – pirmie soļi studentu dzīvē!
Atnāc un noteikti to nenožēlosi:
• Iepazīsi fakultāti (iegaumēsi īsākos ceļus uz ēdnīcu);
• Satikt jaunos kursa biedrus (būs jau kāds ar ko sēdēt pirmajās lekcijās);
• Varēsi uzdod jautājumus vecāko kursu studentiem (jebko, kas uz sirds sakrājies pa vasaru);
• Labi pavadīt laiku (mēs būsim pacentušies un izdomājuši, kā jūs izklaidēt)
• Parādīsim, ka ekonomi nav nekādi mājās sēdētāji.
• Vakarā, protams, pelnīta atpūta. *
Vairāk informācijas, tuvojoties mācību gada sākumam, meklē un mūsu sociālajos tīklos:
Mājaslapa: LUEVFSP
Tviteris: @EVFSP
Mēs Tevi gaidīsim!Ja fizmatu var raksturot ar vienu vārdu, tas būtu “mīlestība”. Trīs vārdi – “mīlestība pret darbu”. Pieci vārdi – “mīlestība pret sevišķi smagu darbu”. Neuztraucies, pirmziemniek, tavas kaisles tiks apmierinātas ar uzviju tradīcijām un leģendām apvītajā Baldonē, kas, kā jau katru gadu, norisināsies no 2. līdz 4. septembrim iepriekš neizpaustā lokācijā.
Ja nopietnāk, fizmata īstā un vienīgā mīlestība tomēr būs zinātne, vai tas būtu matemātikas valdzinājums, fizikas skaistums vai optometrijas estētiskums. Un tieši šeit tu, pirmkursniek, satiksi daudzus jo daudzus savus domabiedrus, tai starpā arī savus topošos kursabiedrus. Turklāt jubilejas piecdesmitajā Aristotelī šī gada Baldone sola daudzus jo daudzus pārsteigumus ne tikai pirmkursniekiem, tāpēc netielējās, darbarīkus met ķeselē un steidz uz Baldoni!
Fizmatiem Latviju, Latvijai fizmatus!
Papildus informāciju meklēt:
Twitter: @FMFSP
Facebook: fizmati
Mājaslapa: fizmati.lv
Epasts: info@fizmati.lv vai īpaši sāpīgos jautājumos vari rakstīt FMF SP vadītājai:
rota.bruna@fizmati.lv


gzzf
Hei, pirmkursniek!
Nāc un iepazīsti dzīvi Ģeogrāfu Mafijas rindās! Pirmsaristotelī varēsi satikt savus jaunos kursabiedrus, kā arī gūt vērtīgus padomus no pieredzes bagātajiem studentiem un absolventiem. Pastāstīsim, kā veiksmīgi pavadīt nākamos studiju gadus, kā arī ievadīsim praktiskās iemaņās ģeogrāfa ikdienas darbos.
Pirmsaristotelis norisināsies no 1. līdz 2. septembrim Lodesmuižā, Taurenes pagastā. Uz Lodesmuižu dosimies kopīgi ar autobusu. Atgriešanās plānota nākamās dienas vakara pusē. Dalība pasākumā ir bezmaksas. Laiks un tikšanās vieta tiks precizēti.
Nodrošinies ar ēdienu un dzērienu 2 dienām, ērtu apģērbu, atbilstošiem apaviem, guļammaisu, termokrūzi un, protams, ģeogrāfisku noskaņojumu!
Plašāka informācija sekos mūsu mājaslapā: geografumafija.lv
Twitter: @GeografuMafija
Ja rodas jautājumi, droši raksti: info@geografumafija.lv vai rihardsuz@gmail.com, mob. tel. nr. – 20505829.


Hei, topošais humanitārais!
Pirms lekt iekšā elpu aizraujošajā studenta dzīvē, aicinām Tevi iepazīt topošos studiju un kursabiedrus, kā arī vietu, ko drīz vien varēsi saukt par otrajām mājām.
HZF pirms-Aristotelis – tā ir neatņemama iespēja izlīst no savas komforta zonas, iejusties jaunajā vidē, kā arī iepazīt interesantus cilvēkus, kas, iespējams, kļūs par labiem draugiem un sabiedrotajiem cīņā pret nežēlīgo interpunkciju un citiem humanitāro zinātņu niķiem un stiķiem. Pāris stundu laikā viedāko studentu un absolventu uzraudzībā radošos, jautros un pieredzi bagātinošos veidos izbaudīsi to, ko nozīmē būt šīs fakultātes studentam.
Gaidīsim Tevi 3.septembrī, plkst. 12.30, Humanitāro zinātņu fakultātē Visvalža ielā 4a. Lai padarītu šo dienu neaizmirstamu, paķer līdzi labu garastāvokli un savu humanitārā dvēseli!
Nelaid aiz auss elektroniskā pasta baložus un seko līdzi aktualitātēm mūsu mājaslapā: humanitarie.lv
Tāpat ik palaikam neskādētu apciemot arī mūsu sociālo tīklu kontus:
Twitter – @humanitaarie,
Facebook – humanitarie


Topošajiem juristiem Pirmsaristotelis ir laiks, kad iepazīt jaunos studiju biedrus un dažu nākamo gadu mājvietu, jo studēt tieši Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātē nešaubīgi ir unikāla iespēja izjust izvēlētās jurista profesijas šarmanto dabu. Neilgi pirms Aristoteļa svētkiem jaunie juristi Juridiskās fakultātes studentu pašpārvaldes pavadībā iepazīsies ar fakultātes telpām, vēsturi, studiju vidi un studenta dzīvi. Aizraujoši uzdevumi un neparasti pārbaudījumi sniegs iespēju pirmoreiz iepazīt savus turpmākos studiju biedrus. Protams, caur dažādajām aktivitātēm jaunie juristi varēs rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par gaidāmajām studijām. Neizpaliks arī Juridiskās fakultātes tradīcija – soļošana cauri Rīgas centram un juridiskajām profesijām nozīmīgāko ēku un iestāžu sveikšana ceļā uz Doma laukumu. Tāpat neiztrūks arī pamatatziņu apgūšana, proti, jau no Pirmsaristoteļa svētkiem bez šaubām ikvienam atmiņā paliek visiem labi zināmais sauklis: „Viens likums, viena taisnība visiem!”, kā jau kārtīgam topošajam juristam pieklājas.
Gaidīsim visus Alma Mater Raiņa bulvārī 19, foajē plkst. 11.00.
Sīkāka informācijawww.jfsp.lu.lv


kf
Ķīmijas fakultātes pirmsaristotelis šogad notiks no 2. līdz 4. septembrim ierastajā Lodes muižā. Apmeklējot pirmsaristoteli, varēsi iepazīties ar fakultātes jaunajiem ķīmiķiem un dabaszinātņu un IT skolotājiem, satikt pieredzējušus ĶF studentus un lieliski iesākt mācību gadu. Protams, svētdienas vakarā visi kopīgi arī dosimies uz Aristoteļa gājienu. Piedalies!
Vairāk info: kolba.lv


Hei, topošais kolēģi vai pirmkursniek!
Mums ir tas prieks Tevi apsveikt ar medicīnas studiju uzsākšanu! Šis ir jauns sākums, kaut kam ļoti lielam un nozīmīgam, viegli nebūs, bet tas ir tā vērts! Tici mums!
Lai nedaudz atvieglotu medicīnas studiju pašu sākumu, mēs – MF SP – organizējam pasākumu – pirmsaristotelis! Kas norisināsies 4. Septembrī, DAC (Dabas zinātņu akadēmiskais centrs). Ierašanās no 10:00 līdz 10:30, pasākums ilgu, apmēram, 3 stundas.
Pirmsaristotelī Tev tiks dota lieliska iespēja uzzināt:
1. Kas nepieciešams uzsākot medicīnas studijas;
2. Kādi priekšmeti būs pirmajā semestrī;
3. Atbildēsim uz visiem Tev interesējošiem jautājumiem;
4. Neliela esošo zināšanu pārbaude.
Saliedēšanās pasākumi notiks pa grupiņām, lai labāk vari iepazīt savus jaunos studiju biedrus neformālā gaisotnē.
Līdzi ņem balto ārsta halātu, marles, medicīniskos cimdus un dažādu citu medicīnisko atribūtiku, kuru izmantosim gājiena laikā!
Jautājumu gadījumā raksti uz lumfsp@gmail.com


Sveiks, pirmkursniek!
Lai veiksmīgi iesāktu studijas PPMF, Tavi jaunie studiju biedri un Tava Studentu pašpārvalde gaidīs Tevi Pirmsaristotelī!
Kad? 3. – 4. septembrī
Kur? Jūrmalas gatvē 74/76 – Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes “Baseinā” plkst. 15.00.
Kāpēc? Neformālā gaisotnē varēsi iepazīties ar saviem studiju biedriem, rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par studijām un studiju dzīvi, dažādās aktivitātēs jautri pavadīt laiku kopā.
Atceries – līdzi jāņem guļammaiss, jo būs ekskluzīva iespēja palikt pa nakti fakultātē.
Papildus informāciju meklē:
E-pasts – pedpsihmaksp@gmail.com
Mājaslapa: facebook.com/PedPsihMak
Tviteris: @PedPsihMak


LU Sociālo zinātņu fakultātes “Pirmsaristotelis” – jauno SZFiešu svētki visas diennakts garumā. Sengrieķu filozofu Aristoteli šajā dienā Tu vēl nesatiksi, taču kursabiedrus, studiju biedrus un fakultātes dekānu noteikti iepazīsi. Iesi, skriesi, domāsi, darīsi, runāsi, smiesi – Tevi sagaida dažādas aktivitātes un gatavošanās Aristotelim, lai kopā pierādītu visiem, ka SZF dzeltenie ir visforšākie. Jaunajiem studentiem iesakām rezervēt visu vakaru, jo pēc pasākuma mums noteikti negribēsies šķirties, bet kopīgi doties piedzīvojumā! Tiekamies 3. septembrī Sociālo zinātņu fakultātes telpās (Lomonosova iela 1a)!
Ar Mīlestību,
Tava SZF SP.


tf
LU Teoloģijas fakultātes studentu pašpārvalde aicina jaunos studentus uz tikšanos pirms Aristoteļa svētkiem. Būs iespēja neformālā gaisotnē iepazīties ar Teoloģijas fakultātes telpām, izprašņāt vecāko kursu studentus, labi pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus.

Bet jau plkst. 19:00 visi kopā dosimies uz Doma laukumu uz pirmkursnieku pirmajiem Aristoteļa svētkiem.

Jaunajiem studentiem jāņem līdz labs garastāvoklis, nekas specifisks nav nepieciešams.
Tiekamies Pirmsaristoteļa oficiālajā datumā 4.septembrī plkst. 17.00. Dekanāta zālē (161).
Tiekamies!Vēl pirms ikgadējiem “Aristoteļa” svētkiem Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes Studējošo pašpārvalde aicina savus jaunos rekrūšus uz iesildīšanās pasākumu “Iekurs”, kas no 2. līdz 4. septembrim norisināsies LU atpūtas kompleksā “Ratnieki”. Iepazīsties ar universitātes dzīvi, jaunajiem kursabiedriem un studentu lietu!
Vairāk informācijas meklē: facebook.com/VFF.SP, vai rakstot uz: vff.sp.lu@gmail.com