Pirmkursniek, meklē savu fakultāti un dodies uz Pirmsaristoteli!Sveiks, topošais biolog!
No 1. līdz 3. septembrim Bioloģijas fakultātes pirmsaristotelī jeb “Naktī uz raga” Tev būs vienreizēja iespēja neformālā atmosfērā iepazīt gan savu fakultāti un jaunos kursabiedrus, gan vecāko kursu aktīvākos studentus. Kopīgi darbosimies, izklaidēsimies, atpūtīsimies, kā arī gatavosimies Aristotelim. Pasākuma laikā piedzīvosi aizraujošus notikumus nakts trasē, sarunas un smieklus pie ugunskura, neparastas stafetes, jūras vēju šalkšanu ausīs, kā arī daudz ko citu! Būs iespēja parunāties arī par biologu nākotnes iespējām un uzzināt par fakultātes tradīcijām un mītiem. Uz pasākuma norises vietu – Kolkas ragu, biologu iemīļoto prakses bāzi – aizvedīsim Tevi ar autobusu jautrā kompānijā.
Tā kā pavadīt “Nakti uz raga” kā pirmkursnieks varēsi tikai vienu reizi mūžā, noteikti nelaid garām šo iespēju – Tu nebūsi vīlies!
Vairāk informācijas meklē BF pašpārvaldes mājaslapā : facebook.com/lubiofak/

Klāt ir liels pārmaiņu laiks Tavā dzīvē, un neizbēgami, ka neliels uztraukums rodas vien iedomājoties par visu, kas sagaida Tevi jau pavisam drīz! Tāpēc mēs gaidīsim Tevi 3.septembrī Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Pirmsaristotelī, lai kliedētu visas bažas! Varēsi iepazīt fakultāti, satikt jaunos kursabiedrus, uzdot dažādus jautājumus vecāko kursu studentiem, un, protams, labi pavadīt laiku! Pirmsaristotelis – pirmie soļi studentu dzīvē!

Atnāc un noteikti to nenožēlosi:

• Iepazīsi fakultāti (iegaumēsi īsākos ceļus uz ēdnīcu);

• Satiksi jaunos kursabiedrus (būs jau kāds, ar ko sēdēt pirmajās lekcijās);

• Varēsi uzdod jautājumus vecāko kursu studentiem (jebko, kas uz sirds sakrājies pa vasaru);

• Labi pavadīt laiku (mēs būsim pacentušies un izdomājuši, kā jūs izklaidēt)

• Parādīsim, ka ekonomi nav nekādi mājās sēdētāji.

• Vakarā, protams, pelnīta atpūta.

Vairāk informācijas, tuvojoties mācību gada sākumam, meklē mūsu sociālajos tīklos:

Mēs Tevi ļoti gaidīsim!


Čau, datoriķi! Ejam sēņot kopā!

Lauz stereotipus un pierādi, ka neesi tipiskais datoriķis, kas ir pieaudzis pie sava datorkrēsla kā sēne, un piedalies visbrutālākajā un vismežonīgākajā pirmkursnieku pasākumā “Sējiens 2017”.
Sējienā, kura vadmotīvs šogad ir sēņu laiks, tu iegūsi studiju draugus, kas ļaus justies drošāk pirmajās studiju dienās, izzināsi jaunumus, kuri sagaida universitātes dzīvē, varēsi gan padomāt, gan pakustēties un, protams, neaizmirstami pavadīsi vasaras nogali!

Šogad Sējiens norisināsies no 1. līdz 3. septembrim. Tiksimies Latvijas Universitātes galvenajā ēkā (Raiņa bulvārī 19), vēlāk kopīgi dosimies tālāk no Rīgas, kur trenēsim gan prātu, gan ķermeni, bet 3. septembrī brauksim atpakaļ uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas Universitātes studentu svētkos “Aristotelis” un parādītu pārējām fakultātēm, ko esam iemācījušies un cik vareni esam!
Dalība pasākumā ir BEZMAKSAS, tāpēc Tev vairs nav argumentu mums atteikt! Lai pieteiktos Sējienam, NEAIZMIRSTI aizpildīt pieteikšanās anketu: sejiens.datoriki.lv

Vairāk info meklē: datoriki.lv, fb.com/ludfsp un @LUDFSP
Jautājumus jautā:  sejiens@datoriki.lv
Ja fizmatu var raksturot ar vienu vārdu, tas būtu “mīlestība”. Trīs vārdi – “mīlestība pret darbu”. Pieci vārdi – “mīlestība pret sevišķi smagu darbu”. Neuztraucies, pirmziemniek, tavas kaisles tiks apmierinātas ar uzviju tradīcijām un leģendām apvītajā Baldonē, kas, kā jau katru gadu, norisināsies no 2. līdz 4. septembrim iepriekš neizpaustā lokācijā.
Ja nopietnāk, fizmata īstā un vienīgā mīlestība tomēr būs zinātne, vai tas būtu matemātikas valdzinājums, fizikas skaistums vai optometrijas estētiskums. Un tieši šeit tu, pirmkursniek, satiksi daudzus jo daudzus savus domabiedrus, tai starpā arī savus topošos kursabiedrus. Turklāt jubilejas piecdesmitajā Aristotelī šī gada Baldone sola daudzus jo daudzus pārsteigumus ne tikai pirmkursniekiem, tāpēc netielējās, darbarīkus met ķeselē un steidz uz Baldoni!
Fizmatiem Latviju, Latvijai fizmatus!
Papildus informāciju meklēt:
Twitter: @FMFSP
Facebook: fizmati
Mājaslapa: fizmati.lv
Epasts: info@fizmati.lv vai īpaši sāpīgos jautājumos vari rakstīt FMF SP vadītājai:
daniela.reihenbaha@fizmati.lv


ĢZZF_SP

Hei, pirmkursniek!

Nāc un iepazīsti dzīvi Ģeogrāfu Mafijas rindās! Pirmsaristotelī varēsi satikt savus jaunos kursabiedrus, kā arī gūt vērtīgus padomus no pieredzes bagātajiem studentiem un absolventiem. Pastāstīsim, kā veiksmīgi pavadīt nākamos studiju gadus, kā arī ievadīsim praktiskās iemaņās ģeogrāfa ikdienas darbos.
Pirmsaristotelis norisināsies no 31.08.-01.09. Lodesmuižā, Taurenes pagastā. Uz Lodesmuižu dosimies kopīgi ar autobusu. Atgriešanās plānota nākamās dienas vakara pusē. Dalība pasākumā ir bezmaksas. Tikšanās 9:00 pie DAC, Jelgavas ielā 1.
Nodrošinies ar ēdienu un dzērienu 2 dienām, ērtu apģērbu, atbilstošiem apaviem, guļammaisu, termokrūzi un, protams, ģeogrāfisku noskaņojumu!

Plašāka informācija sekos mūsu mājaslapā: geografumafija.lv
Twitter: @GeografuMafija
Facebook: @LUGZZF

Ja rodas jautājumi, droši raksti: info@geografumafija.lv vai estere.tamma@geografumafija.lv tel.25123803


Hei, topošais humanitārais!

Pirms lekt iekšā elpu aizraujošajā studenta dzīvē, aicinām Tevi iepazīt topošos studiju un kursabiedrus, kā arī vietu, ko drīz vien varēsi saukt par otrajām mājām.
HZF pirms-Aristotelis – AUDEKLS – tā ir neatņemama iespēja izlīst no savas komforta zonas, iejusties jaunajā vidē, kā arī iepazīt interesantus cilvēkus, kas, iespējams, kļūs par labiem draugiem un sabiedrotajiem cīņā pret nežēlīgo interpunkciju un citiem humanitāro zinātņu niķiem un stiķiem. Pāris stundu laikā viedāko studentu un absolventu uzraudzībā radošos, jautros un pieredzi bagātinošos veidos izbaudīsi to, ko nozīmē būt šīs fakultātes studentam.
Gaidīsim Tevi 2.septembrī, laiks tiks precizēts, Humanitāro zinātņu fakultātē Visvalža ielā 4a. Lai padarītu šo dienu neaizmirstamu, paķer līdzi labu garastāvokli un savu humanitārā dvēseli!

Nelaid aiz auss elektroniskā pasta baložus un seko līdzi aktualitātēm mūsu mājaslapā: humanitarie.lv
Tāpat ik palaikam neskādētu apciemot arī mūsu sociālo tīklu kontus:
Twitter – @humanitaarie,
Facebook – humanitarie


Topošajiem juristiem Pirmsaristotelis ir laiks, kad iepazīt jaunos studiju biedrus un dažu nākamo gadu mājvietu, jo, studējot tieši Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātē, nešaubīgi ir unikāla iespēja izjust izvēlētās jurista profesijas šarmanto dabu. Neilgi pirms Aristoteļa svētkiem -svētdien, 3.septembrī- jaunie juristi Juridiskās fakultātes studentu pašpārvaldes pavadībā iepazīsies ar fakultātes telpām, vēsturi, studiju vidi un studenta dzīvi. Tur aizraujoši uzdevumi un neparasti pārbaudījumi sniegs iespēju pirmoreiz iepazīt savus turpmākos studiju biedrus. Protams, caur dažādajām aktivitātēm jaunie juristi varēs rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par gaidāmajām studijām. Neizpaliks arī Juridiskās fakultātes tradīcija – soļošana cauri Rīgas centram un juridiskajām profesijām nozīmīgāko ēku un iestāžu sveikšana ceļā uz Doma laukumu. Tāpat neiztrūks arī pamatatziņu apgūšana, proti, jau no Pirmsaristoteļa svētkiem bez šaubām ikvienam atmiņā paliek visiem labi zināmais sauklis: „Viens likums, viena taisnība visiem!”, kā jau kārtīgam topošajam juristam pieklājas.

Gaidīsim visus Alma Mater Raiņa bulvārī 19 foajē svētdien, 3.septembrī, plkst. 13.00!

Sīkāka informācijawww.jfsp.lu.lv


ĶF_SP

Ik viens no mums ir bijis pirmkursnieks un izjutis to baiļu un nedrošības sajūtu studijas uzsākot. Kā tagad būs un kā lai sadraudzējās ar kursabiedriem? Ja arī Tevi satrauc šie jautājumi, noteikti piesakies Lodei, jo atrunas: “Ko es tur viens darīšu, es tak nevienu nepazīstu!” Lodē nestrādā. Ātri vien iepazīsies ar pārējiem, kā arī aktivitātes būs nodrošinātas visā Lodē pavadītajā laikā! Līdz šim, iepriekšējo gadu pirmkursnieki, kas Lodē ir piedalījušies ir ļoti pateicīgi un priecīgi, ka nepalika mājās, jo neērti pēc tam jutās tie jaunie studenti, kuri nebija atbraukuši uz Lodi.

Lode dažos vārdos ir super, foršs piedzīvojums, kurš Tev palīdzēs iepazīt jaunos kursabiedrus, noskaidrot kas ir studentu pašpārvalde un ko tā ēd, kā arī vienkārši lieliski pavadīt laiku pirms studiju uzsākšanas. Piesakies, aizbrauc un Tu nenožēlosi!

​Šogad “Lode 2017″ norisināsies 1.-3. septembrī. Vairāk info: https://lode2017.confetti.events/​ un pirmkursnieku epastos


Hei, topošais kolēģi vai pirmkursniek!

Mums ir tas prieks Tevi apsveikt ar medicīnas studiju uzsākšanu! Šis ir jauns sākums, kaut kam ļoti lielam un nozīmīgam, viegli nebūs, bet tas ir tā vērts! Tici mums!
Lai nedaudz atvieglotu medicīnas studiju pašu sākumu, mēs – MF SP – organizējam pasākumu – pirmsaristotelis! Kas norisināsies 3. Septembrī, DAC (Dabas zinātņu akadēmiskais centrs).
Laiks tiks precizēts.

Pirmsaristotelī Tev tiks dota lieliska iespēja uzzināt:

1. Kas nepieciešams uzsākot medicīnas studijas;
2. Kādi priekšmeti būs pirmajā semestrī;
3. Atbildēsim uz visiem Tev interesējošiem jautājumiem;
4. Neliela esošo zināšanu pārbaude.

Saliedēšanās pasākumi notiks pa grupiņām, lai labāk vari iepazīt savus jaunos studiju biedrus neformālā gaisotnē.
Līdzi ņem balto ārsta halātu, marles, medicīniskos cimdus un dažādu citu medicīnisko atribūtiku, kuru izmantosim gājiena laikā!

Jautājumu gadījumā raksti uz lumfsp@gmail.com


Sveiks, pirmkursniek!

Lai veiksmīgi iesāktu studijas PPMF, Tavi jaunie studiju biedri un Tava Studentu pašpārvalde gaidīs Tevi Pirmsaristotelī!

Kad? 2. septembrī
Kur? Jūrmalas gatvē 74/76 – Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes “Baseinā” plkst. 15.00.
Kāpēc? Neformālā gaisotnē varēsi iepazīties ar saviem studiju biedriem, rast atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par studijām un studiju dzīvi, dažādās aktivitātēs jautri pavadīt laiku kopā.

E-pasts – pedpsihmaksp@gmail.com
Mājaslapa: facebook.com/PedPsihMak
Tviteris: @PedPsihMak


LU Sociālo zinātņu fakultātes “Pirmsaristotelis” – jauno SZFiešu svētki visas diennakts garumā. Sengrieķu filozofu Aristoteli šajā dienā Tu vēl nesatiksi, taču kursabiedrus, studiju biedrus un fakultātes dekānu noteikti iepazīsi. Iesi, skriesi, domāsi, darīsi, runāsi, smiesi – Tevi sagaida dažādas aktivitātes un gatavošanās Aristotelim, lai kopā pierādītu visiem, ka SZF dzeltenie ir visforšākie. Jaunajiem studentiem iesakām rezervēt visu vakaru, jo pēc pasākuma mums noteikti negribēsies šķirties, bet kopīgi doties piedzīvojumā! Tiekamies 2. septembrī Sociālo zinātņu fakultātes  telpās (Lomonosova ielā 1A)! No plkst. 15.00 SZF foajē notiks pulcēšanās un dalībnieku reģistrācija, sākums plkst. 16.00 J. Berlina auditorijā 1. stāvā.

Ar Mīlestību,
Tava SZF SP.


tf

LU Teoloģijas fakultātes studentu pašpārvalde aicina jaunos studentus uz tikšanos pirms Aristoteļa svētkiem. Būs iespēja neformālā gaisotnē iepazīties ar Teoloģijas fakultātes telpām, izprašņāt vecāko kursu studentus, labi pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus.
Bet jau plkst. 19:00 visi kopā dosimies uz Doma laukumu uz pirmkursnieku pirmajiem Aristoteļa svētkiem.
Jaunajiem studentiem jāņem līdz labs garastāvoklis, nekas specifisks nav nepieciešams.
Tiekamies Pirmsaristoteļa oficiālajā datumā 3.septembrī plkst. 17.00. Dekanāta zālē (161).

Tiekamies!

Vēl pirms ikgadējiem “Aristoteļa” svētkiem Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes Studējošo pašpārvalde aicina savus jaunos rekrūšus uz iesildīšanās pasākumu “Iekurs”, kas norisināsies no 31. augusta līdz 2. septembrim. Iepazīsties ar universitātes dzīvi, jaunajiem kursabiedriem un studentu lietu!

Vairāk informācijas meklē: facebook.com/VFF.SP, vai rakstot uz: vff.sp.lu@gmail.com