More information (in latvian)

YOUR FIRST STUDY ADVENTURE

Nepalaid garām savu pirmo universitātes piedzīvojumu!

Vairāk informācijas par katru pasākumu var atrast savas pašpārvaldes sociālajos tīklos

Nakts uz Raga (NuR) ir trīs dienu (šogad no 2. septembra līdz 4. septembrim) bioloģisko zināšanu un pieredzes ieguves ceļojums biologu prakses bāzē Kolkā! Tā laikā Tev būs izdevība sastapties ar draudzīgo biologu saimi, iepazīt jaunos kursabiedrus un aktīvi izklaidēties (no vecāko kursu studentiem varēsi uzzināt arī visu interesējošo par studentu dzīvi un studijām BF, studentu pašpārvaldi, kori, LU sportu u.c.)! Ja paveiksies, varbūt tieši Tev izdosies novērot Kolkaris vulgaris tā dabiskajā dzīves vidē! Piesakies, aizpildot anketu līdz 26. augustam!

Piektdien, 2. septembrī, gaidīsim Tevi plkst. 9:30 pie LU Botāniskā dārza ieejas Kandavas ielā 2, Rīgā! 

Pēc sākuma aktivitātēm botāniskās noskaņās Tavs bioloģiskais ceļojums turpināsies uz Kolku, kur būs iespēja pavadīt divas naktis, iepazīstot visu jauno. Noslēgumā atgriezīsimies Rīgā laikā uz pirmsstudiju nakts studentu svētkiem “Aristotelis”!

Pieteikšanās anketa: https://forms.gle/KifoWYkHZ9nUeLxL8

Pirmsaristotelis” ir neatņemama sastāvdaļa jau daudzus gadus BVEF studiju dzīvē, bet ir dažas svarīgas lietas, kas Jums jāzina par mūsu rīkoto pasākumu:

  • Pirmkārt, ja liekas, ka studijas sākas pirmdienā, tad Jūs kļūdaties. Īsti BVEF’ieši ir gatavi ierasties universitātē jau agrā svētdienas rītā, jo nauda un panākumi neguļ.

  • Otrkārt, jaunie studenti kā pēc likuma ierodas sarkanos un melnos apģērbos, jo šīs krāsas simbolizē mūsu spēku, enerģiju un drosmi.

  • Treškārt, caur dažādām aktivitātēm, sākot no noslēpumainās “Masa Masa” dejas līdz pat biznesa idejas veidošanai, mēs iemācam, ka ar komandas darbu, spēcīgu konkurenci un jautrību varam tikt galā ar jebkuru dzīves situāciju.

  • Ceturtkārt, ar skanīgiem un spēcīgiem saukļiem mēs pavadam ne tikai ceļu uz Doma laukumu, bet arī šie saukļi mūs uztur pie dzīvības visus studiju gadus.

  • Piektkārt, “Biznesa vakariņas bez vakariņām” būs Tavas svarīgākās vakariņas, kuras līdz šim būsi apmeklējis, jo pēc sarunām ar jaunajiem pirmkursniekiem, pašpārvaldes biedriem un vecbiedriem, tiks atrastas atbildes uz visiem jautājumiem un nodibinātas jaunas, svarīgas draudzības.

 Šīs ir tikai dažas no pamatlietām, kuras veido mūsu “Pirmsaristoteli”, bet par visu pārējo Jūs varat uzzināt tikai 4. septembrī, tāpēc nāc un izdzīvojam šo dienu kopā!

Lai pirmajā studiju dienā universitātē Datorikas fakultātes studenti jau justos kā mājās, Datorikas fakultātes Studentu pašpārvalde ir sarīkojusi vienu no spilgtākajiem fakultātes notikumiem – pirmsAristoteli “Sējiens 2022”, kas notiks šī gada 2. septembrī.

Studentiem ir iespēja piedalīties aizraujošā pirmsstudiju piedzīvojumā, kurā iegūtās prasmes viņi varēs izmantot arī turpmāk, lai nesastaptos ar negulētām naktīm, grūtiem kontroldarbiem un smagu sesiju.

Piektdienā, 2. septembrī, studenti ierodas Latvijas Universitātes galvenajā ēkā, Raiņa bulvārī 19, lai iepazītu gan universitātes telpas, gan arī savus jaunos kursabiedrus, iesaistoties dažādos interesantos piedzīvojumos. Vakarā visi dalībnieki savācas un dodas ārpus Rīgas, lai turpinātu studentu saliedēšanu.

Sestdienā, 3. septembrī, studentus sagaida disciplīna, komandas darbs un izturība, kā arī jautras un ekstrēmas aktivitātes un kopumā labākā pavadītā diena Datorikas fakultātes studentu dzīvēs. Šī būs diena, kad students nostiprinās saikni ar saviem jaunajiem kursabiedriem.

 

4. septembrī dalībnieki dosies mājās un tiksies atkārtoti, lai sagatavotos Latvijas Universitātes studentu svētkiem “Aristotelis” un parādītu pārējām fakultātēm, cik DF ir saliedēta un “skaļa” fakultāte!

Sveiks, jaunais Fizmat!

Lai semestri varētu iesākt ar pilnu jaudu, esi aicināts piedalīties neobligāti obligātajā pirmkursnieku nometnē “Baldone”! Varbūt tas intuitīvi asociējas ar kādu pilsētu Latvijā, taču Fizmatiem tas ir katru gadu gaidītais vasaras noslēdzošais pasākums. Šī ir lieliska iespēja 3 dienas pavadīt, vienam otru iepazīstot, kopā ar jaunajiem kursabiedriem un citiem studiju biedriem, kā arī iespēja satikt jau pieredzējušākus Fizmatus. Šajā piedzīvojumā varēsi nosakidrot visu, ko sirds kāro uzzināt par Fizmatiem un jau iepazīsi savus jaunos skolas biedrus!

Šogad “Baldone” norisināsies no 2. līdz 5. septembrim kādā Latvijas nostūrī, kuru Tev šobrīd neatklāsim, bet tiekamies 2. septembrī pie Zinātņu Mājas!

Sīkāku informāciju par pirmsaristoteli meklē mūsu sociālajos tīklos!

 

Gaidīsim Tevi “Baldonē”!

Šī gada pirmsaristotelis notiks no 26. – 28. augustam, Lodesmuižā. Pirmsaristotelis ir saliedējošais pasākums starp jauniem studentiem un iepazīstina viņus ar studiju dzīvi.

 

Pirmās dienas plāns:

– Mini sporta spēles

– Dienas orientēšanās (praktiskas un akadēmiskas zināšanas saistībā ar studijām)

– Vakara ugunskurs

 

Otrās dienas plāns:

– Plosta būvēšana 

– Plostošana

– Nakts orientēšanās 

 

Trešās dienas plāns:

– Svētceļojums

– Mazas saliedējošas atvadu spēles

– Braukšana mājās

Hei, Humanitārais!

🖼️ Uzsākt jaunas gaitas jaunā vietā starp jauniem cilvēkiem vienmēr ir satraucoši, tāpēc mēs, LU HZF Studentu pašpārvalde, pirms jaunā mācību gada sākuma aicinām pirmkursniekus iepazīt savu jauno fakultāti, jaunos kursabiedrus un Studentu pašpārvaldi, kas palīdzēs iejusties jaunā pasaulē.

🎨 Tiekamies sestdien, 3. septembrī plkst. 16:00 Visvalža ielā 4a, uz mazu piedzīvojumu ar saviem jaunajiem kursa un studiju biedriem Humanitāro zinātņu fakultātes Pirmsaristotelī “Audekls”!

🖌️ Lūdzam aizpildīt arī dalībnieku reģistrācijas anketu: https://ej.uz/Audekls2022

Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts.

Tiekamies!

Hey, new Student!

🖼️ Starting a new chapter in your life in a new place among new people is always worrying, so we, the LU HZF Student government, invite new students to get to know their new faculty, new classmates, and others before the start of the new school year, which will help them settle into this new world.

🎨 See you on Saturday, September 3rd at 16:00 in Visvalža Street 4a for a little adventure with your new course and study mates in the Pre-Aristotle “Audekls” of the Faculty of Humanities!

🖌️ Please also fill out the participant registration form:  https://ej.uz/Canvas2022

By taking part in this event, the attendee agrees to be photographed and filmed.

See you soon!

Čau, topošais Juridiskās fakultātes student! ⚖️

 

Tā kā esi spēris šo nopietno soli jaunā dzīves posmā un nolēmis studēt tieši Juridiskajā fakultātē, mēs, Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde, aicinām Tevi uz mūsu fakultātes Pirmsaristoteli!

 

Lai pirmā studiju diena nešķistu tik biedējoša, Pirmsaristotelī būs iespēja iepazīties ar jaunajiem kursabiedriem, iepazīt fakultātes telpas, rast atbildes uz saviem jautājumiem un galu galā arī uzzināt, kas Tevi sagaida Juridiskajā fakultātē un Tavā profesionālajā nākotnē.🧑🏽‍⚖️

 

Tiekamies 3.septembrī 16.00 📍Raiņa bulvārī 19, kur Tevi sagaidīs studentu pašpārvaldes pārstāvji, lai Tavu studiju sākumu padarītu aizraujošu! Gaidīsim Tevi! 

Par sīkāku informāciju aicinām sekot līdzi Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes Facebook un Instagram lapā. 📲

Kā Jau katrs kārtīgs Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes students zina, ka studijas nesākās ar pirmo studiju dienu, bet gan ar “Lodi”. Kas ir tas, ko mēs saucam par “Lodi”? Tās ir trīs dienas Tavu topošo kursabiedru, jau esošo studentu, kā arī absolventu kompānijā, kuru laikā Tev būs iespēja neoficiālā gaisotnē uzzināt ne tikai daudz ko jaunu par savu fakultāti, bet arī iesaistīties dažādās foršās aktivitātēs.

 

Šī gada tikšanos Lodē plānojam 1. – 3. septembrī, tāpēc apvelc kalendārā šos trīs datumus, atcel kādus mazāk svarīgus plānus, jo “Lodi” nedrīkst palaist garām!

 

Vairāk informācijas un pieteikuma anketu atradīsi savā e-pastā un mūsu sociālajos tīklos.

Mediķu Pirmsaristotelis 22 norisināsies atpūtas un konferenču centrā “Ratnieki”, kur programma tiks sadalīta 2 daļās.

 

Pirmā daļa jeb oficiālā daļa sāksies ar  telšu pilsētiņas celšanu un turpināsies ar SP priekšsēdētājas uzrunu, tad pirmkursniekiem tiks izdalītas kartītes ar viņu vārdiem un komandas numuru. Oficiālajā daļā ir paredzēts:  8 uzdevumu stacijas, atbildes uz studentu interesējošiem jautājumiem, rezidentu uzmundrinoša uzruna, kopīgas pusdienas. Otra daļa jeb neoficiālā daļa, ir ballītes daļa, kur visi jau savā starpā būs iepazinušies un varēs kopā spēlēt spēles, dejot vai vienkārši pasēdēt pie ugunskura ar topošiem kolēģiem.

 

 

Pasākums notiks 1.09.22 – 2.09.22.

Hey, topošais LU PPMF student!

Jaunais mācību gads vairs nav aiz kalniem un mēs, LU PPMF Studentu pašpārvalde, aicinām tieši Tevi uz pirmo sadraudzības pasākumu tieši pirms studiju sākuma!   

 

Kad? 3.septembrī

Cikos? 12:00

Kur? Imantas 7.līnijā – 1

 

Kas ir “Pirmsaristotelis”?

Pirmsaristotelis ir saliedējošs pasākums, kuru rīkojam, lai tu jau pirms studiju uzsākšanas justos droši un iepazītos ar saviem jaunajiem kursabiedriem, studiju biedriem vai arī atrastu jaunus draugus! Būsim izplānojuši interesantām aktivitātēm pilnu dienu. Kā arī uzzināsi atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem no pieredzējušiem studentiem, kuri tevi, kā jauno studentu, uztrauc. 

 

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesakies laicīgi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJVLnOfEXVwBlZ9nv9gRhPFPZ0lOgF8H8_SS_XMUZ_Ef0lHg/viewform?usp=sf_link

 

 

P.S. Drīzumā sekos vairāk informācija par Pirmsaristoteli PPMF SP Instagram un Facebook kontos!

Hey, topošais SZF’ieti!

Arī šogad Tev ir iespēja iepazīt savu fakultāti un jaunos studiju biedrus Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes pasākumā “Pirmsaristotelis 2022”. Pasākums notiks 3.septembrī sākot no plkst. 14:30 Sociālo zinātņu fakultātē – Lauvas ielā 4.


Ja neesi pārliecināts, kāpēc Tev vajadzētu apmeklēt LU SZF “Pirmsaristotelis 2022”, tad pasākumā varēsi:

💙 Iepazīt savu turpmāko studiju vidi brīvā atmosfērā

💛 Satikt jaunos kursa un studiju biedrus

💙 Uzzināt vairāk par LU SZF vēsturi

💛 Kvalitatīvi un forši pavadīt laiku kopā ar LU SZF Studentu pašpārvaldi un vecbiedriem, kuri atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem un izklaidēs – sportiskās un erudītās aktivitātēs.

 

Pēc pasākuma oficiālās daļas varēsi piedalīties arī pasākuma neoficiālajā daļā, kurā pavisam brīvā atmosfērā varēsi pavadīt laiku ar LU SZF studentu saimi. Detalizēta informācija par neoficiālās daļas lokāciju un laiku tiks izziņota jau drīzumā!

 

Reģistrējies pasākumam, aizpildot pieteikuma anketu: ej.uz/SZFPirmsaristotelis2022 un tiekamies jau drīz!

 

Pirmais mājasdarbiņš visiem jaunajiem SZF’iešiem – iemācīties, atcerēties un iemīlēt mūsu galveno saukli “Septiņi litri, sarauj!”

4. septembrī plkst. 15:00 tiksimies fakultātes telpās Raiņa bulvārī 19, kur dekāne, studentu kuratore un studējošo pašpārvaldes biedri iepazīstinās ar savu darbu un studiju procesu. Nāc un iepazīsti savus kursabiedrus, uzdod sev interesējošos jautājumus par studijām, izzini iespējas iesaistīties fakultātes dzīvē, studentu atpūtas telpas noslēpumus un labākās stratēģijas, kā nepazust ēkas gaiteņos. 

 

Pēc tam dosimies gājienā uz Aristoteļa oficiālās daļas norises vietu Doma laukumā, kur kopā ar citu fakultāšu jaunajiem studentiem iesāksim pirmo lielo piedzīvojumu studentu dzīvē.

 

 

Drīzumā vairāk informācijas LU TF Facebook un Instagram profilos.

IEKURS ir iespēja iepazīt jaunos biedrus, tikt uzņemtiem studentu kārtā, izbaudīt saules izgaismotu aktivitāšu un naksnīgo debesu ieskautu izaicinājumu burvību. Jau izsenis cilvēki ir pulcējušies pie uguns, tā ir ieskāvusi visu laiku būtību, tādēļ piedāvājam arī Tev aizdegt to mazo vēsturnieka vai filozofa (vai varbūt pat abu?) dzirksteli, kas Tevī kvēlo un ir atvedusi līdz VFF, lai tālāko ceļu izgaismotu spožās liesmās mūsu fakultātes gaiteņos. Nepalaid garām 2. – 4. Septembri, lai kopā Iekura izskaņā varētu pievienoties arī Aristoteļa svinībām un pārstāvēt savu fakultāti godam. Viena pagale nedeg!

en_GBEnglish