More information (in latvian)

TAVS PIRMAIS STUDIJU PIEDZĪVOJUMS

Nepalaid garām savu pirmo universitātes piedzīvojumu!

INFORMĀCIJA TIKS VĒL ATJAUNOTA! BET TEV IR IESPĒJA IEPAZĪTIES AR IEPRIEKŠĒJĀ GADA PASĀKUMU APRAKSTIEM!

Vairāk informācijas par katru pasākumu var atrast savas pašpārvaldes sociālajos tīklos

Nakts uz Raga (NuR)  ir trīs dienu piedzīvojums (šogad no 3.septembra līdz 5.septembrim), kas norisināsies biologu prakses bāzē Kolkā un tā laikā Tev būs izdevība sastapties ar draudzīgo biologu saimi, iepazīt jaunos kursabiedrus, aktīvi izklaidēties un uzzināt atbildes uz dažādiem jautājumiem: Kā iespējams apmaldīties trīs priedēs? Kāpēc labāk neraustīt Kolkaris vulgaris aiz ūsām? Vai īsti biologi patiešām dzer nāru asinis? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem pavisam viegli varēsi rast, ja nepalaidīsi šo pasākumu garām (no vecāko kursu studentiem varēsi uzzināt arī visu interesējošo par studentu dzīvi un studijām BF, studentu pašpārvaldi, kori, LU sportu u.c.). Piesakies, aizpildot anketu līdz 26.augustam!

Pasākuma sākums – 9.30 pie Latvijas Universitātes Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavas “Babīte”. Plkst. 14.00 izbrauksim uz Kolku. Toties svētdien autobuss mūs nogādās atpakaļ Rīgā pietiekami laicīgi, lai paspētu saposties uz Aristoteli.

Pašreizējo MK noteikumu dēļ publiskos pasākumos drīkst piedalīties tikai ar derīgiem COVID-19 sertifikātiem, tas arī attiecas uz NuR – pirms pasākuma tiks pārbaudīti sertifikāti!

 

Iejusties fakultātes plašumos un lielajos pūļos uzreiz nav viegli. Tāpēc BVEF Studentu pašpārvalde Tev ir sagatavojusi neatkārtojamu dienu pirms studiju sākuma, kuras laikā iepazīsi fakultātes telpas un savus jaunos studiju biedrus. Esam parūpējušies par saliedējošām, informējošām un saistošām aktivitātēm. Kopā dosimies arī svētku gājienā, kas palīdzēs Tev gūt pirmos iespaidus par BVEF studentu saimes ciešo saikni. Gaidām Tevi! 🤩
 
📍 Vieta – Aspazijas bulvāris 5, pagalms
⌚ Laiks – 8:30 pulcēšanās pagalmā
👔 Dresscode – Sarkans & melns
📢 Sīkāka informācija sekos!
 
❗ Dalība pasākumā iespējama tikai uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu ❗
Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts.

Sagatavojies studentu svētkiem Aristotelis un iepazīsti savus jaunos kursabiedrus Datorikas fakultātes pirmsaristotelī Sējiens 2021! Šo divu dienu garo piedzīvojumu sāksim 3. septembrī Datorikas fakultātē Raiņa bulvārī 19 un nākamajā dienā to turpināsim ārpus fakultātes telpām. Lai piedalītos pasākumā, būs nepieciešams uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu. Sējienam vari pieteikties sejiens.datoriki.lv

Uz tikšanos Sējienā, jaunais datoriķi!

Sveiks, topošais fizmat!

No 03.09. līdz 05.09. notiks Fizmatu pirmsaristotelis “Baldone”. Nosaukums tev liks domāt, ka pirmsaristotelis notiks Baldonē, bet tā gluži nav. Vieta jaunajiem studentiem ir noslēpums, bet izbraukšana notiek pie vecās FMOF ēkas Zeļļu ielā 25. Lai šis pasākums notiktu veiksmīgi, pasākuma organizatori prasīs tev parādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kas nozīmē, ka vai nu esi vakcinējies, vai arī pēdējā pusgada laikā esi pārslimojis Covid-19. Vairāk informācijas sekos e-pastos un Studentu padomes sociālajos tīklos.

Pirmukursniek, apsveicam ar iekļūšanu Ģeogrāfos! Studiju sākums vairs nav aiz kalniem, un ikgadējais pirmkursnieku pasākums “Pirmsaristotelis 2021” arī vairs nav tālu.🥳 🥳 🥳

 
 
Kas ir Pirmsaristotelis? 
 
Īsumā – neaizmirstams ceļojums uz Ģeogrāfu templi  – Lodes muižu!
 
Ja nespēj nociesties līdz studiju sākumam un vēlies satikt savus kursa biedrus jau agrāk- šis pasākums ir Tev! Kopā sapratīsim, ko tad īsti mēs darām gan universitātē, gan strādājot uz lauka. Tev būs iespēja iepazīties gan ar saviem jaunajiem kursa biedriem, gan vecāko kursu pārstāvjiem un uzdot jautājumus, lai pirmā studiju diena vairs nešķiet tik baisa.
 
❗Pasākumā vietu skaits ir ierobežots, tādēļ neaizmirsti pasākumam uzspiest “Going” un aizpildīt pieteikuma anketu! 
 
 
❗ Uz pasākumu jāierodas ar Covid-19 vakcinācijas setifikātu vai negatīvu Covid-19 testu, kas nav vecāks par 48h kopš testēšanās brīža. 
Seko līdzi publicētajai informācijai par pasākumu Ģeogrāfu mafijas soc. tīklos.

Humanitārais!

Nāc iepazīsti savu fakultāti caur lietām, kas Tev būs jāizbauda studiju laikā un vietām, kas Tev būs jāiepazīst vienu no pēdējiem gadiem uzturoties Visvalžštrāses miteklī!
Tiekamies sestdien, 4. septembrī 16.00 Visvalža ielā 4a uz mazu piedzīvojumu ar saviem jaunajiem kursa un studiju biedriem Humanitāro Zinātņu fakultātes Pirmsaristotelī “Audekls”.
Sakarā ar situāciju valstī, lūdzam ņemt līdzi derīgu Covid-19 vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātu, citādāk ieeja pasākumā Tev būs liegta. Sargāsim un cienīsim sev tuvākos!

Tiekamies! UwU

Nenoliedzami jaunā dzīves posma uzsākšana var būt biedējoša – jauni cilvēki, sveša vide, galva griežas jautājumu virpulī -, tāpēc Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde aicina topošos juristus uz fakultātes Pirmsaristoteli.

Tieši divas dienas pirms jauno studiju uzsākšanas, 4. septembrī, topošajiem 1. kursa studentiem būs iespēja iepazīties ne tikai ar jaunajiem kursabiedriem, bet arī ar to, kas sagaida viņus tālajā nākotnē pēc studiju beigšanas. Protams, neizpaliks arī fakultātes telpu iepazīšana (iespēju robežās), kā arī jaunie studenti varēs rast atbildes uz jautājumiem par un ap studiju procesu, lai pirmajā studiju dienā viņi bezbailīgi un pārliecības pilni varētu apmeklēt pirmās lekcijas.

Par sīkāku informāciju aicinām sekot līdzi Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes facebook un instagram lapā.

“Lode” ir Ķīmijas fakultātes pirmkursnieku iepazīšanās seminārs, kurš šogad norisināsies jau 16. reizi no 2. līdz 4. septembrim “Lodes muižā”, Taurenes pagastā. “Lode” ir visīstākais veids, kā iesākt jauno studiju semestri, saliedējoties kopā ar jaunajiem kursabiedriem neformālā gaisotnē dažādās aktivitātēs, un uzzināt interesējošos jautājumus no vecāko kursu studentiem. 

 

Vairāk informācijas un pieteikuma anketu meklē mūsu sociālajos tīklos un savā epastā!

Sveiks, topošais Medicīnas fakultātes student!

Informācija par fakultātes Pirmsaristoteli drīzumā sekos.

Hey, topošais LU PPMF student!

Jaunais mācību gads vairs nav aiz kalniem un mēs, LU PPMF Studentu pašpārvalde, aicinām tieši Tevi, topošo PPMF studentu, uz pirmo sadraudzības pasākumu tieši pirms studiju sākuma! 4. Septembrī plkst. 12:00 Imantas 7. Līnija-1  

  

Kas ir “Pirmsaristotelis”?

Pirmsaristotelis ir saliedējošs pasākums, kuru rīkojam, lai tu jau pirms studiju uzsākšanas justos droši un iepazītos ar saviem jaunajiem kursabiedriem vai arī atrastu jaunus draugus! Kā arī uzzināt sev interesējošus jautājumus no pieredzējušiem studentiem, kuri tevi, kā jauno studentu, uztrauc. 

 

P.S. Drīzumā sekos vairāk informācija par Pirmsaristoteli PPMF SP instagram un facebook kontos!

 

Sociālo zinātņu fakultātes Pirmsaristotelis notiks 4. septembrī SZF pagalmā Lauvas ielā 4. Pasākuma oficiālā daļa sāksies plkst 13.00, kurā pirmkursnieki varēs gan piedalīties sportiskās aktivitātēs, gan iepazīties tuvāk ar saviem jaunajiem kursabiedriem, bet neoficiālā daļa sāksies plkst. 19.00, kurā ikvienu sagaidīs jauka atmosfēra ar lielisku mūziku.

 

Lai pasākumā viss būtu droši, tajā varēs piedalīties tikai uzrādot derīgu Covid – 19 sertifikātu. 

Pirmais mājasdarbiņš visiem jaunajiem SZF’iešiem – iemācīties, atcerēties un iemīlēt mūsu galveno saukli “Septiņi litri, sarauj!”

Topošais Teoloģijas fakultātes Pirmkursniek,

Vairāk informāciju par pirmsaristoteli vari uzzināt šeit: www.facebook.com/LUTeologijasfakultate

Sveiks, topošais Vēstures un filozofijas fakultātes pirmkursniek!

Informācija par fakultātes Pirmsaristoteli drīzumā sekos.

en_GBEnglish