More information (in latvian)

TAVS PIRMAIS STUDIJU PIEDZĪVOJUMS

Nepalaid garām savu pirmo universitātes piedzīvojumu!

Vairāk informācijas par katru pasākumu var atrast savas pašpārvaldes sociālajos tīklos

Sveiks, topošais biolog!

Ārkārtas situācija rada savus noteikumus, taču iespējas ir vienmēr! Bioloģijas fakultātes pirmsaristotelī varēsi iepazīt savus jaunos kursabiedrus – gan kopīgi darbosimies, gan izklaidēsimies stafetēs un uzdevumos! Būs iespēja parunāties arī par biologu nākotnes iespējām un uzzināt par fakultātes tradīcijām un mītiem. Seko līdzi jaunumiem šeit: https://www.facebook.com/LUBFSP

 

Vieta – Aspazijas bulvāris 5, pagalms 

Laiks – 9.00

Dresscode – Sarkans & Melns 

Iejusties studenta gaitā ir sarežģīti, un pirmā diena ir milzīgs pārbaudījums. LU BVEF Studentu pašpārvalde fakultātes topošos studentus aicina uz pasākumu, kas ikvienam palīdzēs iepazīt fakultātes telpas un studiju biedrus, kā arī sniegs gan jaunas zināšanas, gan prieku. Dodies uz fakultātes pagalmu, lai gūtu jaunas sajūtas un draugus!

“Sējiens” ir Datorikas fakultātes Pirms Aristotelis – saliedēšanās un iepazīšanās pasākums pirmajam kursam, kas notiek divās daļās. Ar dažādo spēļu un aktivitāšu palīdzību jau pirms studiju gada sākuma ir iespējams atrast savus domubiedrus un nākotnes universitātes draugus. Ar brīvprātīgo no augstāku kursu palīdzību jaunais students var iepazīties ar vidi, kurā pavadīs turpmākos gadus, atrast atbildes uz degošiem jautājumiem un galvenokārt – labi pavadīt laiku.

Piektdiena 04.09.20.

9 – 17 Klātienes aktivitātes Raiņa bulvārī 19

19 – 00 Online aktīvitates

Sestdiena 05.09.20.

10 – 22 DF SP pirmkursnieku iesildošais

Svētdiena 06.09.20.

14 – 16 Aristoteļa savākšanās

16 – 00 Aristotelis

Kad? no 4.septembra 14.30 līdz 6.septembra 15.00

Kur? Galamērķis noslēpums, bet tiekamies FMOF vecajās mājās – Zeļļu ielā 25

Kas vēl jāzina? Čeko ziņas no FMOF Studentu padomes savā e-pastā!

Pirmkursnieku nometne “Baldone” ir ne tikai lielisks vasaras noslēgums, bet arī vislabākā iespēja iepazīt cilvēkus, ar kuriem pavadīsi krietnu daļu no nākamajiem pāris gadiem, kā arī galvenās galvas fakultātē un oranžos cilvēciņus, pie kuriem varēsi vērsties pēc palīdzības, studējot FMOF!

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/3349199871789894

Hey, pirmīt!

Uzsākot studijas, var gadīties, ka jūties kā pilnīgi zaļš un nezinošs gurķis. Ja tā – tad pirmkursnieku pasākums “ĢZZF Pirmsaristotelis 2020” ir Tev! Ko sagaidīt no šāda pasākuma? Piedzīvojumus un aizraujošas aktivitātes, kas dos ieskatu Ģeogrāfu mafijas dzīvē un studiju procesā, kas ļaus iegūt cīņas sparu jaunajam studiju semestrim un iepazīties ar kursa biedriem vēl pirms studiju sākuma. Ja ausis pašas jau saspicējās, tad dodies kopīgā ceļojumā uz pašu ģeogrāfu templi – Lodes muižu – no 29. līdz 30. aug.! 

Drīzumā vairāk info un pieteikuma anketas atradīsi Ģeogrāfu mafijas soc. tīklos un geografumafija.lv!

Ja vēlies kārtīgi apskatīt savu jauno fakultāti, iepazīties ar kursabiedriem pirms studiju sākuma un padziļinātāk iepazīt savu izvēlēto programmu, tad esi laipni aicināts uz HZF Pirmsaristoteli “Audekls”. Mēs, Humanitāro zinātņu fakultātes studentu pašpārvalde, vēlamies tev dot šo iespēju, lai pirmajā studiju dienā nebūtu apjukums un satraukums. Varēs uzdot jautājumus mūsu SP pārstāvjiem un vecbiedriem. Tāpēc, ja vēlies brīvā atmosfērā uzzināt lietas par savu programmu, tad droši nāc pie mums 5. septembrī plkst 16.00, Visvalža ielā 4a!

Nenoliedzami jaunā dzīves posma uzsākšana var būt biedējoša – jauni cilvēki, sveša vide, galva griežas jautājumu virpulī -, tāpēc Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvalde aicina topošos juristus uz fakultātes Pirmsaristoteli. Tieši divas dienas pirms jauno studiju uzsākšanas, topošajiem 1. kursa studentiem būs iespēja iepazīties ne tikai ar jaunajiem kursabiedriem, bet arī ar to, kas sagaida viņus tālajā nākotnē pēc studiju beigšanas. Protams, neizpaliks arī fakultātes telpu iepazīšana (iespēju robežās), kā arī jaunie studenti varēs rast atbildes uz jautājumiem par un ap studiju procesu, lai pirmajā studiju dienā viņi bezbailīgi un pārliecības pilni varētu apmeklēt pirmās lekcijas. 

Par sīkāku informāciju aicinām sekot līdzi Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldes facebook lapā.

Ik viens no mums ir bijis pirmkursnieks un izjutis to baiļu un nedrošības sajūtu studijas uzsākot. Kā tagad būs un kā lai sadraudzējās ar kursabiedriem? Ja arī Tevi satrauc šie jautājumi, noteikti piesakies Lodei, jo atrunas: “Ko es tur viens darīšu, es tak nevienu nepazīstu!” Lodē nestrādā. Ātri vien iepazīsies ar pārējiem, kā arī aktivitātes būs nodrošinātas visā Lodē pavadītajā laikā! Līdz šim, iepriekšējo gadu pirmkursnieki, kas Lodē ir piedalījušies ir ļoti pateicīgi un priecīgi, ka nepalika mājās, jo neērti pēc tam jutās tie jaunie studenti, kuri nebija atbraukuši uz Lodi.

Lode būs jauks piedzīvojums, kurš Tev palīdzēs iepazīt jaunos kursabiedrus, noskaidrot, kas ir studentu pašpārvalde un ko tā ēd, kā arī vienkārši lieliski pavadīt laiku pirms studiju uzsākšanas. Piesakies, aizbrauc un Tu nenožēlosi!

Kad? 6.09

Kur? LU Zinātņu mājā, Jelgavas iela 3

Cikos? 13.00

Pirmsaristoteļa laikā ievedīsim studentus prestižajās medicīnas studijās fakultātē – kur iegādāties labāko halātu un cik kaulus jāzin uz pirmo kolokviju. Būs gan saliedējoši uzdevumi, lai iepazītu tuvāk jaunos grupas biedrus, kā arī interesanti jautājumi, lai labāk sagatavotos pirmajām lekcijām

Norises vieta – Imantas 7.līnija – 1.

Laiks – 5. septembrī  plkst. 12:00

Pirmsaristotelis ir īstais pasākums, lai aizraujoši pavadītu laiku un iepazītos ar topošajiem, esošajiem kursa biedriem, kā arī nākamo studiju vietu. Pasākuma laikā varēsi arī iepazīties ar dažādām fakultātes tradīcijām un Studentu pašpārvaldi. Varbūt šeit satiksi savu labāko studiju draugu, bez kura neiedomāsies nākamos studiju gadus!

Būs SUPERĪGI, mēs gaidām TEVI!

Tava PPMF Studentu pašpārvalde

E-pastspedpsihmaksp@gmail.com

Mājaslapa: facebook.com/PedPsihMak

Tviteris: @PedPsihMak 

Kad? 5. septembrī

Kur? Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes pagalmā, Lauvas ielā 4

Cikos? 13.00

LU Sociālo zinātņu fakultātes Pirmsaristotelis vienmēr ir bijis īpašs brīdis Dzeltenajai armijai – pirmkursnieki, tikko dokumentus parakstījuši, tiek ievadīti jaunajā studiju dzīvē, Studējošo Pašpārvaldei palīdzot tiem iepazīt savus jaunos studiju biedrus un turpmākos sabiedrotos. Šogad LU SZF Pirmsaristotelis būs nedaudz citādāks kā citus gadus – ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, esam sarūpējuši ne tikai drošu, bet arī aizraujošām aktivitātēm pilnu dienu, ko noslēgsim ar pašmāju gājienu un mini-festivālu te pat, SZF’ā!

Pirmais mājasdarbiņš visiem jaunajiem SZF’iešiem – iemācīties, atcerēties un iemīlēt mūsu galveno saukli “Septiņi litri, sarauj!”

Topošais Teoloģijas fakultātes Pirmkursniek,

Vairāk informāciju par pirmsaristoteli vari uzzināt šeit: www.facebook.com/LUTeologijasfakultate

en_GBEnglish
lvLatvian en_GBEnglish