Kļūsti par vakara vadītāju!

Kļūsti par vakara vadītāju!

“Kaislīgi, enerģiski un neaizmirstami – tie ir vārdi, kas apraksta gaidāmos studentu svētkus “Aristotelis 2023” Vai vēlies būt daļa no grandiozākā notikuma Latvijas studentiem? Vai esi gatavs pārņemt uzņēmīgu un aizraujošu vakara daļas vadītāja lomu? Šis ir Tavs brīdis!

Kā Aristoteļa vakara daļas vadītājam, Tev būs iespēja kļūt par šīs neaizmirstamās ballītes sirdi un dvēseli. Mēs meklējam radošu, uzrunājošu komandu, kas spēj pārsteigt, iedvesmot un iekustināt katra studenta sirdi. Tavs galvenais uzdevums – radīt atmosfēru, kas pārpildīs studentus ar prieku, smiekliem un nenogurdināmu enerģiju!

Kā Vakara daļas vadītājs, būsi atbildīgs par brīnišķīgu mūziķu pieteikšanu, kas aizvedīs studentus līdz dejas pēdām, kā arī par aizraujošām aktivitātēm, kas saistīs visus klātesošos aptuveni piecu stundu garumā. Tev būs iespēja piedalīties scenārija veidošanā. Un, protams, Tava radošās idejas un iepriekšējā pieredze nāks par labu, lai padarītu šo ballīti neaizmirstamu!

Lai pievienotos Aristoteļa vakara daļas vadītāju komandai, aizpildi īso anketu un dalies savā motivācijā un iepriekšējā pieredzē. Iesaki mums savas idejas, kā padarīt šo pasākumu vēl aizraujošāku!

Anketu jāaizpilda līdz 13. augustam un būsim sazinājušies ar Tevi, lai turpinātu šo ceļu uz neaizmirstamajiem studentu svētkiem.

Ja Tev ir kādi jautājumi par pieteikšanās procesu vai vēlies uzzināt vairāk par Aristoteļa svētkiem, droši sazinies rakstot Aristoteļa galvai Denisam uz [email protected].